EUROWOOD VINYL, FENYŐ RICHMOND KEFÉLT FELÜLET vinyl padló
Cikkszám
46036/0007
Vastagság
9,8 mm
Szélesség
210 mm
Hosszúság
1205 mm
Cikkszám
46036/0007
Vastagság
9,8 mm
Szélesség
210 mm
Hosszúság
1205 mm
Eurowood Floors Vinyl kínálatunk a meleg fahatású felületek mellett formabontó kőhatású dekorokat is tartalmaz. Ez a nagy strapabírású trendburkolat általánosan alkalmazható, és éppúgy ajánlott privát, mint közületi terekbe.
Modern, praktikus, könnyen kezelhető, és kellemes járófelületet biztosít. A többi burkolathoz képest sokkal puhább, csendesebb, kellemesebb a járás rajta, ízületkímélő, mezítláb is nyugodtan lehet rajta járni. Olyan meleg érzetet biztosít, hogy még padlófűtésre sincs szükség. Nehezen éghető, amit egy égéskésleltető anyag hozzáadásával érnek el. Nagyon könnyű tisztán tartani, bírja a vizet, ezért kórházakba, irodaházakba előszeretettel alkalmazzák. Konyhába is tehető. A felületi struktúrát hosszú ideig megtartja a speciális poliuretán lakkrétegnek köszönhetően, így nem csúszós. Ez a lakkréteg adja a vinyl padló értékállóságát és magas minőségét.
Modern, praktikus, könnyen kezelhető, és kellemes járófelületet biztosít. A többi burkolathoz képest sokkal puhább, csendesebb, kellemesebb a járás rajta, ízületkímélő, mezítláb is nyugodtan lehet rajta járni. Olyan meleg érzetet biztosít, hogy még padlófűtésre sincs szükség. Nehezen éghető, amit egy égéskésleltető anyag hozzáadásával érnek el. Nagyon könnyű tisztán tartani, bírja a vizet, ezért kórházakba, irodaházakba előszeretettel alkalmazzák. Konyhába is tehető. A felületi struktúrát hosszú ideig megtartja a speciális poliuretán lakkrétegnek köszönhetően, így nem csúszós. Ez a lakkréteg adja a vinyl padló értékállóságát és magas minőségét.
EUROWOOD VINYL, FENYŐ RICHMOND KEFÉLT FELÜLET vinyl padló
Cikkszám 46036/0007
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Szegélyléc
Ápolás
Padlóalátét
Profil
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 9.8 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 1 205 mm |
| Súly | 15,12 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Richmond |
| Fafaj | Lucfenyő |
| Típusa | Vinyl padló |
| Sorok száma | 1 sávos |
| Szerkezet | készpadló |
| Élkialakítás | zárt |
| Rögzítés | Fix-System |
| Kopóréteg | kb. 0,3 mm |
| Középréteg | mérsékelten vízálló HDF |
| Alsó ellenhúzó | természetes parafa hanggátló szigetelés |
| Felületkezelés | Vinyl Matt |
| Felület | lakkozott |
| Színárnyalat | barna |
| Árnyalat | közepes |
| Használati osztály | NK 31 |
Termék jellemzői
Nehezen éghető
Ajánlott közületi terekbe, alacsony igénybevételhez vagy időszakos használatra, pl.: hotelszoba, kisebb iroda
Pillanat..