KAINDL, 67452 szegélyléc (K2594 padlóhoz)
Cikkszám
45516/5751
Vastagság
50 mm
Szélesség
18 mm
Cikkszám
45516/5751
Vastagság
50 mm
Szélesség
18 mm
Kaindl gyári szegélyléc. Elegáns kialakítás, kábelelvezetési lehetőség, rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
KAINDL, 67452 szegélyléc (K2594 padlóhoz)
Cikkszám 45516/5751
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Rögzítés
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 50 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Hosszúság | 2 600 mm |
| Súly | 1,156 kg |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 67452 |
| Hordozó | MDF |
| fm / köteg | 26 |
Pillanat..