KAINDL, 67443 szegélyléc (O631N padlóhoz)
Cikkszám
45516/7443
Vastagság
50 mm
Szélesség
18 mm
Cikkszám
45516/7443
Vastagság
50 mm
Szélesség
18 mm
Kaindl gyári szegélyléc. Elegáns kialakítás, kábelelvezetési lehetőség, rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
KAINDL, 67443 szegélyléc (O631N padlóhoz)
Cikkszám 45516/7443
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Rögzítés
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 50 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Hosszúság | 2 600 mm |
| Súly | 1,156 kg |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 67443 |
| Hordozó | MDF |
| fm / köteg | 26 |
Pillanat..