KAINDL, 67157 szegélyléc (44374 padlóhoz)
Cikkszám
45817/7157
Vastagság
78 mm
Szélesség
18 mm
Cikkszám
45817/7157
Vastagság
78 mm
Szélesség
18 mm
Kaindl gyári szegélyléc. Elegáns kialakítás, kábelelvezetési lehetőség, rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
KAINDL, 67157 szegélyléc (44374 padlóhoz)
Cikkszám 45817/7157
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Rögzítés
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 78 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Hosszúság | 2 400 mm |
| Súly | 1,685 kg |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 67157 |
| Hordozó | MDF |
| fm / köteg | 26 |
Pillanat..