EUROWOOD KTEX1, KŐRIS CSEMETE szegélyléc "KIFUTÓ"
Cikkszám
45915/2902
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Cikkszám
45915/2902
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Eurowood gyári szegélyléc, kábelelvezetési lehetőséggel. Rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
EUROWOOD KTEX1, KŐRIS CSEMETE szegélyléc "KIFUTÓ"
Cikkszám 45915/2902
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 58 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Hosszúság | 2 400 mm |
| Súly | 1,21 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Csemete |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 3007 |
| Hordozó | MDF |
| Fafaj | Kőris |
| Kollekció | KTEX1 |
| fm / köteg | 24 |
| Felhasználás | Alkalmas a Purus és a Purus+ kollekció színeihez |
Pillanat..