EUROWOOD KTEX1, 3239 TÖLGY MAGIC szegélyléc "KIFUTÓ"
Cikkszám
45915/0074
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Cikkszám
45915/0074
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Eurowood gyári szegélyléc, kábelelvezetési lehetőséggel. Rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
EUROWOOD KTEX1, 3239 TÖLGY MAGIC szegélyléc "KIFUTÓ"
Cikkszám 45915/0074
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 58 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Hosszúság | 2 400 mm |
| Súly | 1,21 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Magic |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 3239 |
| Hordozó | MDF |
| Fafaj | Tölgy |
| Kollekció | KTEX1 |
| fm / köteg | 24 |
Pillanat..