EUROWOOD KTEX1, 2999 TÖLGY NATÚR szegélyléc
Cikkszám
45915/2999
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Cikkszám
45915/2999
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Eurowood gyári szegélyléc, kábelelvezetési lehetőséggel. Rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
EUROWOOD KTEX1, 2999 TÖLGY NATÚR szegélyléc
Cikkszám 45915/2999
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 58 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Hosszúság | 2 400 mm |
| Súly | 1,21 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Színárnyalat | natúr |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 2999 |
| Hordozó | MDF |
| Fafaj | Tölgy |
| Kollekció | KTEX1 |
| fm / köteg | 24 |
| Felhasználás | Eurowood Advanced laminált padlóhoz javasolt |
Pillanat..