EUROWOOD KTEX1, 2907 TÖLGY PRESTIGE szegélyléc
Cikkszám
45915/2907
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Cikkszám
45915/2907
Vastagság
58 mm
Szélesség
19 mm
Eurowood gyári szegélyléc, kábelelvezetési lehetőséggel. Rögzítése lehetséges ragasztással vagy szegélyléc rögzítőklipsszel.
MDF fóliázott kivitel.
MDF fóliázott kivitel.
EUROWOOD KTEX1, 2907 TÖLGY PRESTIGE szegélyléc
Cikkszám 45915/2907
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 58 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Hosszúság | 2 400 mm |
| Súly | 1,21 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Prestige |
| Padló tartozék | |
|---|---|
| Kivitel | Dekorfóliázott |
| Gyártói cikkszám | 4169 |
| Hordozó | MDF |
| Fafaj | Tölgy |
| Kollekció | KTEX1 |
| fm / köteg | 24 |
| Felhasználás | Alkalmas a Purus és a Purus+ kollekció színeihez |
Pillanat..