Nyír Rétegelt Lemez BFU100 BB/BB
Cikkszám
00516/4233
Vastagság
9 mm
Hosszúság
2 500 mm
Szélesség
1 250 mm
Cikkszám
00516/4233
Vastagság
9 mm
Hosszúság
2 500 mm
Szélesség
1 250 mm
Populáris, sok területen, a privát és ipari szférákban egyaránt alkalmazott termék. Ennek oka értelemszerűen a termék sokoldalúságában rejlik: kiváló mechanikai tulajdonságok (magas hajlítószilárdság és rugalmassági modulusz stb..), esztétikus és csiszolt lemez felületek, minősített ragasztás és termékjellemzők, stb.. Jellemző alkalmazási területek a bútorgyártás, belsőépítészet, sportszergyártás, építőipar, furnérozási munkák.
A BB oldalakra jellemzőek a javítófolttal történő felületi korrekciók.
A termék belső rétegeiben megengedett az éger fafaj alkalmazása (lásd GOST szabvány).
Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál.
(Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
A BB oldalakra jellemzőek a javítófolttal történő felületi korrekciók.
A termék belső rétegeiben megengedett az éger fafaj alkalmazása (lásd GOST szabvány).
Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál.
(Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
Nyír Rétegelt Lemez BFU100 BB/BB
Cikkszám 00516/4233
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 9 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 19,691 kg |
| Rétegelt lemez | |
|---|---|
| Fafaj | Nyír |
| Felület | csiszolt / csiszolt |
| Minőség | BB/BB |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
Pillanat..