Elliotisz Fenyő Rétegelt Lemez EXT C+/C
Cikkszám
01286/0307
Vastagság
9 mm
Hosszúság
2 500 mm
Szélesség
1 250 mm
Cikkszám
01286/0307
Vastagság
9 mm
Hosszúság
2 500 mm
Szélesség
1 250 mm
Olyan szerkezeti célokra ajánljuk ezt a terméket, ahol az esztétika nem fontos, így gyakori felhasználási terület a csomagolóipar. A termék kifejezetten környezettudatos, mivel ültetvényeken termesztett alapanyagról van szó, de a fafaj gyorsnövésű tulajdonsága sajnos jelentkezik abban, hogy a termék vetemedésre, alakváltozásra hajlamos.
A termék ragasztása ellenáll a nedvességnek, ugyanakkor a termék egyéb tulajdonságai miatt (hiányos belső rétegek, rálapolások a furnér toldásoknál…) tartós kültéri alkalmazása nem javasolt.
Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál.
A lemezek felületén kieső göcsök, nyitott repedések ill. egyéb fa- és gyártási hibák megengedettek.
(Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
A termék ragasztása ellenáll a nedvességnek, ugyanakkor a termék egyéb tulajdonságai miatt (hiányos belső rétegek, rálapolások a furnér toldásoknál…) tartós kültéri alkalmazása nem javasolt.
Nedves környezetben vagy kültéri alkalmazás tekintetében érdeklődjön kollégáinknál.
A lemezek felületén kieső göcsök, nyitott repedések ill. egyéb fa- és gyártási hibák megengedettek.
(Az információk tájékoztató jellegűek, részletekről a vonatkozó szabványokban tájékozódhatnak)
Elliotisz Fenyő Rétegelt Lemez EXT C+/C
Cikkszám 01286/0307
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 9 mm |
| Szélesség | 1 250 mm |
| Hosszúság | 2 500 mm |
| Súly | 14,06 kg |
| Rétegelt lemez | |
|---|---|
| Fafaj | Elliotis fenyő |
| Felület | csiszolt / csiszolatlan |
| Minőség | C+/C |
| Ragasztási osztály | EN 314-2/KL3 |
Pillanat..