DuPont™ Corian® Mosdó CALM 4815 (AMP) SALT WHITE
Cikkszám
26079/0209
Vastagság
158 mm
Hosszúság
520 mm
Szélesség
367 mm
Cikkszám
26079/0209
Vastagság
158 mm
Hosszúság
520 mm
Szélesség
367 mm
DuPont™ Corian® akrillal módosított poliészter mosdó (AMP)
Kifinomult és megbízható megoldások
A Corian®-ból készült alkatrészek és felületek vizuálisan alig látható összekapcsolása évtizedek óta olyan kifinomult és megbízható megoldásokat tesz lehetővé, amelyeket szépségük, minőségük és higiéniai tulajdonságaik miatt világszerte magán- és nyilvános létesítményekben használnak.
A Corian® az AMP-vel megújította és bővítette az öntött mosdók kínálatát, amelyeket sokoldalú, modern dizájn, valamint innovatív és egyedi műszaki tulajdonságok jellemeznek.
Ezáltal az előregyártott medencék minden eddiginél tökéletesebb megoldást jelentenek a magánszektor konyháiban és fürdőszobáiban, valamint szállodákban, kórházakban, éttermekben és máshol.
A SALT WHITE szín közel áll a GLACIER WHITE színhez, de nem egyezik vele pontosan.
Kifinomult és megbízható megoldások
A Corian®-ból készült alkatrészek és felületek vizuálisan alig látható összekapcsolása évtizedek óta olyan kifinomult és megbízható megoldásokat tesz lehetővé, amelyeket szépségük, minőségük és higiéniai tulajdonságaik miatt világszerte magán- és nyilvános létesítményekben használnak.
A Corian® az AMP-vel megújította és bővítette az öntött mosdók kínálatát, amelyeket sokoldalú, modern dizájn, valamint innovatív és egyedi műszaki tulajdonságok jellemeznek.
Ezáltal az előregyártott medencék minden eddiginél tökéletesebb megoldást jelentenek a magánszektor konyháiban és fürdőszobáiban, valamint szállodákban, kórházakban, éttermekben és máshol.
A SALT WHITE szín közel áll a GLACIER WHITE színhez, de nem egyezik vele pontosan.
DuPont™ Corian® Mosdó CALM 4815 (AMP) SALT WHITE
Cikkszám 26079/0209
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Corian® lap és tartozék
Mosdó és mosogató
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 158 mm |
| Szélesség | 367 mm |
| Hosszúság | 520 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Kivitel | |
|---|---|
| Modell | CALM |
| Mosdó Túlfolyó | Túlfolyóval |
| Tartozék | Túlfolyó beragasztva, Túlfolyócső és csatlakozó a csomagban |
| Felszerelés | Aláépítésre kialakított |
Termék jellemzői
Pillanat..