Griffwerk Kilincsgarnitúra Lucia Professional, Körrozettás, Rozsdamentes Matt, Alsó Rozetta Nélkül
Cikkszám
65850/0543
Előkészítés
Alsó rozetta nélkül
Cikkszám
65850/0543
Előkészítés
Alsó rozetta nélkül
Csavarmenetes Rozetta
Griffwerk Kilincsgarnitúra Lucia Professional, Körrozettás, Rozsdamentes Matt, Alsó Rozetta Nélkül
Cikkszám 65850/0543
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Súly | 0,511 kg |
| Vasalatok | |
|---|---|
| Kollekció | Professional |
| Modell | Lucia Professional |
| Kialakítás | Schraubtechnik - Csavarmenetes rozetta |
| Alapanyag | Nemesacél |
| Osztályozva EN 1906 szerint | 3 |
| Felület | Matt Nemesacél |
| Furat | Alsó rozetta nélkül |
| Kivitel | Rozetta |
| Rozetta alakja | Körrozettás |
| Dióméret | 8 mm |
| Redukáló hüvely | 8,5 mm |
| Gyártói cikkszám | 120132871 |
Pillanat..