Griffwerk Kilincsgarnitúra Lorita Professional, Körrozettás, Rozsdamentes Matt, Alsó Rozetta Nélkül
Cikkszám
65850/0535
Előkészítés
Alsó rozetta nélkül
Cikkszám
65850/0535
Előkészítés
Alsó rozetta nélkül
Csavarmenetes Rozetta
Griffwerk Kilincsgarnitúra Lorita Professional, Körrozettás, Rozsdamentes Matt, Alsó Rozetta Nélkül
Cikkszám 65850/0535
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Súly | 0,54 kg |
| Vasalatok | |
|---|---|
| Kollekció | Professional |
| Modell | Lorita Professional |
| Alapanyag | Nemesacél |
| Osztályozva EN 1906 szerint | 3 |
| Felület | Matt Nemesacél |
| Furat | Alsó rozetta nélkül |
| Dióméret | 8 mm |
| Redukáló hüvely | 8,5 mm |
| Gyártói cikkszám | 115130171 |
Pillanat..