HERRINGBONE, 4764 TÖLGY TREVISO laminált padló
Cikkszám
45805/4764
Vastagság
8 mm
Szélesség
133 mm
Hosszúság
665 mm
Cikkszám
45805/4764
Vastagság
8 mm
Szélesség
133 mm
Hosszúság
665 mm
Mit társítunk egy halszálkás padlódeszkához? Valószínűleg a kifinomult vidéki házakat, a bécsi kávéházakat vagy a kastélyok és operaházak eleganciáját. Most pontosan ez az, amit a saját otthonába varázsolhat - a HERRINGBONE kollekcióval. A modern belsőépítészettel kombinálva rendkívül vonzó ellentéteket hozhat létre a hagyomány és a modernitás, a divat és a történelem között a saját életterében. A HERRINGBONE nem csak egy megjelenés, hanem egy teljesen új lerakási technika a laminált padlók világában, amelynek segítségével könnyen létrehozhat egy nagyon összetett megjelenésű padlóburkolatot, amelyet még a szakavatott szemek is valódi fának fognak érezni. A HERRINGBONE kollekcióban kizárólag impozáns dekorok kaptak helyet, melyekből kiválaszthatja sajátját.
HERRINGBONE, 4764 TÖLGY TREVISO laminált padló
Cikkszám 45805/4764
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Szegélyléc
Padlóalátét
Sarokelem, végzáró
Rögzítés
Ápolás
Profil
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 8 mm |
| Szélesség | 133 mm |
| Hosszúság | 665 mm |
| Súly | 14 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Treviso |
| Fafaj | Tölgy |
| Típusa | Laminált padló |
| Sorok száma | 1 sávos |
| Szerkezet | készpadló |
| Élkialakítás | 4 oldalán fózolt (4V) |
| Rögzítés | Klick |
| Felületi struktúra | Szinkron strukturált (ER) |
| Hordozó | HDF |
| Használati osztály | NK 32 |
| Dekor | 4764 |
Termék jellemzői
nehezen éghető
Ajánlott közepes igénybevételű közületi terekbe, pl.: irodák, boltok, osztálytermek
A gyártó tagja az EPLF Szervezetnek
emissziószegény
EN 14041 2006
Letölthető anyagok
Herringbone lerakási útmutató
Letöltés
(1.52 MB)
Videók
Pillanat..