EUROWOOD VINYL, SCHIEFER STONE CSEMPEHATÁSÚ FELÜLET vinyl padló
Cikkszám
46039/0001
Vastagság
10 mm
Szélesség
285 mm
Hosszúság
595 mm
Cikkszám
46039/0001
Vastagság
10 mm
Szélesség
285 mm
Hosszúság
595 mm
Eurowood Floors Vinyl kínálatunk a meleg fahatású felületek mellett formabontó kőhatású dekorokat is tartalmaz. Ez a nagy strapabírású trendburkolat általánosan alkalmazható, és éppúgy ajánlott privát, mint közületi terekbe.
Modern, praktikus, könnyen kezelhető, és kellemes járófelületet biztosít. A többi burkolathoz képest sokkal puhább, csendesebb, kellemesebb a járás rajta, ízületkímélő, mezítláb is nyugodtan lehet rajta járni. Olyan meleg érzetet biztosít, hogy még padlófűtésre sincs szükség. Nehezen éghető, amit egy égéskésleltető anyag hozzáadásával érnek el. Nagyon könnyű tisztán tartani, bírja a vizet, ezért kórházakba, irodaházakba előszeretettel alkalmazzák. Konyhába is tehető. A felületi struktúrát hosszú ideig megtartja a speciális poliuretán lakkrétegnek köszönhetően, így nem csúszós. Ez a lakkréteg adja a vinyl padló értékállóságát és magas minőségét.
Modern, praktikus, könnyen kezelhető, és kellemes járófelületet biztosít. A többi burkolathoz képest sokkal puhább, csendesebb, kellemesebb a járás rajta, ízületkímélő, mezítláb is nyugodtan lehet rajta járni. Olyan meleg érzetet biztosít, hogy még padlófűtésre sincs szükség. Nehezen éghető, amit egy égéskésleltető anyag hozzáadásával érnek el. Nagyon könnyű tisztán tartani, bírja a vizet, ezért kórházakba, irodaházakba előszeretettel alkalmazzák. Konyhába is tehető. A felületi struktúrát hosszú ideig megtartja a speciális poliuretán lakkrétegnek köszönhetően, így nem csúszós. Ez a lakkréteg adja a vinyl padló értékállóságát és magas minőségét.
EUROWOOD VINYL, SCHIEFER STONE CSEMPEHATÁSÚ FELÜLET vinyl padló
Cikkszám 46039/0001
Még nincs bejelentkezve? Itt megteheti:
BejelentkezésNem regisztrált ügyfelünk?
Kérjen tőlünk ajánlatot kötöttségektől mentesen! Kollégáink rövidesen felvszik Önnel a kapcsolatot.
Ajánlatkérés küldése
Tartozék
Szegélyléc
Ápolás
Padlóalátét
Profil
Termékspecifikáció
| Leírás | |
|---|---|
| Vastagság | 10 mm |
| Szélesség | 285 mm |
| Hosszúság | 595 mm |
| Súly | 10,48 kg |
| Padlók | |
|---|---|
| Modell | Schiefer Stone |
| Fafaj | Kő |
| Típusa | Vinyl padló |
| Sorok száma | Csempehatású |
| Szerkezet | készpadló |
| Élkialakítás | 4 oldalán fózolt (4V) |
| Rögzítés | Fix-System |
| Kopóréteg | kb. 0,55 mm |
| Középréteg | mérsékelten vízálló HDF |
| Alsó ellenhúzó | természetes parafa hanggátló szigetelés |
| Felületkezelés | Vinyl Matt |
| Felületi struktúra | hullám |
| Felület | lakkozott |
| Színárnyalat | szürke |
| Árnyalat | sötét |
| Használati osztály | NK 33 |
Termék jellemzői
Nehezen éghető
Ajánlott magas igénybevételre, közületi terekbe
Dekor
Pillanat..